Edwards oferuje szeroki wachlarz produktów do pomiaru i kontroli podciśnienia - od czujników wskazówkowych po mikroprocesorowe sterowniki pomiarowe. W ramach każdego asortymentu produktów istnieje rodzina modeli zaprojektowanych w taki sposób, aby spełniały jak najszersze wymagania użytkowników.

Wszystkie nasze głowice są przystosowane do pracy z suchym azotem; konfiguracja do pracy z suchym powietrzem jest taka sama. Jeśli są używane mierniki przewodnictwa cieplnego lub jonizacji z gazami innymi niż azot lub powietrze, może zaistnieć potrzeba zastosowania współczynnika korekcji gazowej w celu dokładnego wskazania ciśnienia w systemie.

Mierniki i kontrolery

Mierniki Edwards mogą działać jako samodzielne przetworniki ciśnienia wymagające jedynie prostego zasilania i zapewniające analogowe wyjście od 2 do 10 V. Jeśli potrzebujesz kompletnego systemu pomiaru podciśnienia, oferujemy szereg sterowników oraz wyświetlaczy.

Nasze wyświetlacze i sterowniki zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności i łatwości obsługi dla użytkownika. Produkty te nadają się do montażu bezpośrednio w konkretnej instalacji lub w zestawie przenośnym, a opcje te obejmują również interfejs RS232.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem