Pompy bezolejowe do półprzewodników

Przyjazne środowisku oraz bardziej niezawodne przy bardzo niskim koszcie użytkowania. Innowacyjna gama pomp bezolejowych zapewnia najnowocześniejszą technologię zaprojektowaną w celu poprawy warunków produkcji półprzewodników i podzespołów elektronicznych. Każda seria pomp została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić korzyści w zakresie ochrony środowiska, niezawodności w trudnych warunkach oraz niezawodności w warunkach pracy w lżejszych aplikacjach.

Pompa bezolejowa iXM

Pompy iXM to nowa generacja, nowy światowy wzorzec w dziedzinie próżni, pompy bezolejowe o niskim zużyciu energii, które umożliwiają rzeczywiste usprawnienia procesu i powodują znaczne korzyści kosztowe w najbardziej zawansowanych aplikacjach.

iXM to nowa seria pomp bezolejowych skonstruowanych pod kątem ekologicznych wyznaczników; energooszczędnych mechanizmów roots’a, opracowanych w celu radykalnego zmniejszenia mocy wejściowej do 1,3 kW, o 60% mniej niż w przypadku pomp bezolejowych poprzedniej generacji, zmniejszając wpływ na środowisko naturalne i obniżając koszty posiadania.

Cechy i zalety

> Wyjątkowo niski pobór mocy przy zaledwie 1,3 kW dla pompy klasy 1200
> Do 60% mniejszy pobór mocy w porównaniu z alternatywnymi pompami bezolejowymi
> Tryb „Green Mode” umożliwia oszczędność w stanie bezczynności
> 4 razy niższy wskaźnik korozji w porównaniu z produktem poprzedniej generacji
> Możliwość przetwarzania pyłów
> Zwiększony o 30% moment rozruchowy w porównaniu z pompami iGX
> Cichy praca pompy tylko 58 dB(A)
> O 34% mniejsza powierzchnia zabudowy w porównaniu z alternatywnymi pompami bezolejowymi

KONTAKT
Masz jakieś pytanie?
Z chęcią odpowiemy!
Zadzwoń
Napisz wiadomość