Oferujemy realizację przedsięwzięć od projektu, poprzez montaż po uruchomienie i serwis nowych instalacji grzewczych oraz modernizację już istniejących. Wdrażamy rozwiązania energooszczędne, zmniejszające poziom zużycia paliwa, usprawniające działanie kotłowni i zwiększające tym samym komfort jej użytkowania.

Oferujemy również realizację inwestycji w zakresie projektowania, kompletacji dostaw oraz budowy kotłowni olejowych i gazowych.

  • projektowanie1
  • projektowanie2

Systemy grzewcze wykonujemy w oparciu o wszystkie dostępne i dopuszczone do stosowania na polskim rynku urządzenia. Inwestorom pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań i urządzeń. Zajmujemy się kompletacją, dostarczeniem na plac budowy oraz prawidłowym montażem wszystkich materiałów. Współpracujemy z największymi sieciami dostawców i producentami materiałów i urządzeń ciepłowniczych, hydrauliczno-sanitarnych. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami 887 602 886 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem