Pompy z pierścieniem cieczowym idealnie nadają się do stosowania w wielu aplikacjach próżniowych potrzebujących większych wydajności, które wszystkie korzystają z właściwości eksploatacyjnych pomp z pierścieniem wodnym. Odgazowanie powietrza z kondensatora i gruntowanie w skrzynce na wodę przyczyniają się do zwiększenia wydajności elektrowni, podczas gdy odsiarczanie gazów spalinowych i obsługa popiołu lotnego są związane z oczyszczaniem spalin z przestrzeni kotła.

Edwards opracował szereg standardowych pakietów pomp, aby spełnić wymagania dotyczące pompowania próżniowego dla każdego z tych zastosowań.

Gama pomp z pierścieniem wodnym Edwards obejmuje opcję zarówno jedno-, jak i dwu-stopniową zapewniającą optymalną wydajność procesów w całym zakresie próżni.

Wydajność pomp do 40 000 m3/h jest dostępna w opcji jedno-stopniowej i 7.500 m3/h w modelach dwu-stopniowych.

Seria HR obejmuje modele EHR i SHR, są to dwu-stopniowe konstrukcje zapewniające najwyższą wydajność przy niskim ciśnieniu odpompowywania poniżej 150 mbar.

pompa z pierscieniem wodnym HR

Są to pompy jednostopniowe przeznaczone do pracy w próżni, które składają się z modeli LR1A i LR1B, LR1A aż do 30 mbara, podczas gdy pompy LR1B są zoptymalizowane do zastosowań przy wyższych ciśnieniach powyżej 300 mbara.

pompa z pierscieniem wodnym LR

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem