Cała gama sterowników pomp jonowych DIGITEL oferuje właściwą równowagę pomiędzy mocą,wydajnością i ochroną.

Digitel™ SPCe

Mniejszy sterownik pompy SPCe to uniwersalny sposób na pełne wykorzystanie pomp jonowych o wydajnościach od 0,7 do 270 m3h-1. Wyświetlacz ciśnienia/prądu/napięcia LCD oraz standardowa komunikacja szeregowa sprawiają, że SPCe jest w stanie zaspokoić potrzeby początkujących i zaawansowanych użytkowników.

Digitel™ QPCe

Nowy sterownik QPC oferuje regulowane napięcie wyjściowe, rozdzielczość nanoamperową oraz maksymalnie cztery niezależne zasilacze, co pozwala na niezależne sterowanie wysokim prądem dla maksymalnie czterech pomp jonowych.

Digitel™ MPCe

Pompy jonowe o wydajności 360 m3h-1 i o wyższych wartościach wydajności, wymagają wyższych prądów przy rozruchu i pracy pod wyższym ciśnieniem. MPCe umożliwia niezależne sterowanie dwoma niezależnymi pompami jonowymi o wysokim natężeniu prądu (lub sterowaniem do czterech równoległych pomp jonowych) oraz posiada czytelny ekran dotykowy LCD, który jednocześnie wyświetla ciśnienie, natężenie prądu i napięcie.

Sterownik TSP/NEG

Sterowniki TSP lub NEG mogą być w pełni obsługiwane z ekranu dotykowego LCD w MPCe. Mogą one być uruchamiane ręcznie lub automatycznie w oparciu o ciśnienie którejkolwiek z pomp jonowych, które monitoruje MPCe.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem