Pompy z uszczelnieniem olejowym są znane z osiągania wysokiej wartości próżni oraz szybkich prędkości pompowania, wraz z cichą pracą i kompaktowymi rozmiarami. Zapewniając długą niezawodność, pompy te, stały się standardem w przemyśle oraz w zakresie zastosowań naukowych i laboratoryjnych. Pompy z uszczelnieniem olejowym doskonale współpracują z pompami turbomolekularnymi.

Seria Edwards EOSi to nowa generacja cichych, olejowo uszczelnionych śrubowych pomp próżniowych. Technologia napędu o zmiennej prędkości (VSD) oraz inteligentne sterowanie, powoduje, że seria EOSi zapewnia pożądaną wydajność oraz optymalne zużycie energii.

EOSi pompa prozniowa olejowa

Jedno-stopniowa seria EX Edwards nES to kolejny krok naprzód w dziedzinie jedno-stopniowych łopatkowych pomp próżniowych z uszczelnieniem olejowym, przeznaczonych do stosowania w środowiskach zagrożonych wybuchem (ATEX). Pompy zostały certyfikowane zgodnie z dyrektywą ATEX 2014/34/UE.

nES630 pompa prozniowa olejowa

Pompy serii EM są wytrzymałymi, mechanicznie uszczelnionymi pompami olejowymi o kompaktowej konstrukcji. Charakteryzują się one zaawansowanymi układami smarowania, wysoką niezawodnością i akcesoriami dostosowanymi do potrzeb konkretnego zastosowania.

EM pompa prozniowa olejowa

Pompy RV z uszczelnieniem olejowym są od wielu lat standardowymi pompami łopatkowymi do zastosowań laboratoryjnych dzięki cechom konstrukcyjnym, które sprawiają, że są one tanie w eksploatacji i konserwacji w porównaniu z innymi pompami rotacyjnymi.

pompa rotacyjna lopatkowa RV

Pompa rotacyjna tłokowa Stokes Microvac od ponad 80 lat wyznacza standardy wydajności, niezawodności i możliwości napraw w przemyśle. Pompy rotacyjne tłokowe Stokes Microvac serii J zostały udoskonalone, zmodernizowane i dopracowane w celu zapewnienia jeszcze większej niezawodności i produktywności.

pompa rotacyjna tłokowa STOKES MICROVAC

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem