Małe pompy suche oferują szeroki wachlarz możliwości. Szeroka funkcjonalność pozwala na wiele zastosowań. Bezolejowa praca z środek smarnym w obudowie próżniowej i hermetyczne uszczelnienie oznacza całkowicie czyste i suche podciśnienie zapobiegające zanieczyszczeniu, zaawansowana spiralna forma i uszczelnienie końcówki, technologia zapewniająca najlepszą w swojej klasie wydajność podciśnienia, unikalna konstrukcja uszczelnienia końcówki znacznie zmniejsza zużycie w celu zminimalizowania konserwacji i wydłużenia okresu użytkowania, cicha praca podczas pracy.

Pompy membranowe D-LAB z chemicznie odpornymi głowicami Teflon®, membranami i zaworami Kalrez® oferują użytkownikom laboratoriów chemicznych lub farmaceutycznych szeroki wybór.

D lab pompa przemysl lekki

Dzięki wyjątkowym możliwościom pompowania, najwyższej wartości uzyskiwanej próżni i najnowocześniejszym rozwiązaniom konstrukcyjnym, pompa suchobieżna nXDS jest najbardziej wydajną pompą w swojej klasie.

nXDS pompa przemysl lekki

Edwards z przyjemnością przedstawia nową serię suchych pomp nXLi chłodzonych powietrzem, zaprojektowanych tak, aby zapewnić stałą wydajność, mając na uwadze pełną elastyczność użytkownika.

nXLi pompa przemysl lekki

Pompy membranowe XDD1 są używane do wspomagania małych pomp turbomolekularnych użytkowanych w czystych, wysokopróżniowych zastosowaniach, a także zaprojektowane do stanowisk stołowych.

XDD1 pompa

Pompy spiralne XDS stały się standardem przemysłowym, gdy potrzebne jest użycie pompy suchej, co dowodzi, że są solidnym i czystym rozwiązaniem pomp próżniowych w wielu zastosowaniach i procesach.

XDS 100B pompa przemysl lekki

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem