Edwards jest liderem na rynku technologii pomp suchych i jest pionierem w zakresie stosowania próżni uzyskanej pompami bezolejowymi w niektórych z najtrudniejszych zastosowań. Konkurencyjny charakter dzisiejszego rynku pomp próżniowych oznacza, że zmiany są konieczne w celu poprawy wydajności, obniżenia kosztów i zapewnienia optymalnych rozwiązań użytkowych.

Rozwiązaniem przy procesach próżniowych jest przejście od tradycyjnych pomp olejowych do sprawdzonej technologii bezolejowej. Edwards jako światowy lider w technologii pomp suchych, udowodnił, że jest w stanie zapewnić tanie, dostosowane do potrzeb aplikacji próżniowej rozwiązania.

Drystar80 jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem wsród bezolejowego uzyskiwania próżni. Drystar80 może uzyskać najwyższą próżnię do 3 x 10-2 mbar.

Drystar pompa bezolejowa przemysl ciezki

Seria EDC Edwards to nowa generacja wytrzymałych jedno-stopniowych, jedno-etapowych suchych pomp próżniowych. Gama naszych suchych pomp kłowych EDC charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją.

EDC pompa bezolejowa przemysl ciezki

Nowa seria suchych pomp śrubowych EDS firmy Edwards charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją, która tworzy nowe rozwiązanie na rynku pomp śrubowych. Nowa pompa śrubowa do bezolejowej pracy, zbudowana zgodnie z rygorystycznymi standardami i jakością wymaganą przez naszych klientów.

EDS pompa bezolejowa przemysl ciezki

Nasze nowe suche pompy śrubowe GXS przenoszą wydajność próżniową na wyższy poziom. Dzięki unikalnej technologii śrubowej i wiodącym na świecie napędom o wysokiej wydajności, można uzyskać pełnozakresową regulację temperatury oraz długie okresy międzyobsługowe.

GXS pompa bezolejowa przemysl ciezki

IDX1000 jest punktem odniesienia w zakresie wydajności szybkiego opróżniania dużych komór i pompowania o wysokiej wydajności w procesach przemysłowych.

iDX1000 pompa bezolejowa przemysl ciezki

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem