Edwards od dawna jest pionierem w dziedzinie pomp parowych i technologii pomp dyfuzyjnych dzięki innowacjom, takim jak pompa dyfuzyjna z nasadką zatrzymującą przepływ wsteczny oraz łączona pompa dyfuzyjna Diffstak.

Gama wysokowydajnych pomp dyfuzyjnych Edwardsa ma wiele zalet w zastosowaniach przemysłowych. Pompy te, w fazie testów wstecznych, są porównywalne z najlepszymi, wiodącymi konkurentami, ale również uwzględniają powyższe zalety. Pompy te mogą osiągnąć jeszcze wyższe prędkości pompowania, do 45 000 m3h-1 przy ciśnieniach pośrednich pomiędzy mechanicznymi pompami wspomagającymi i pompami dyfuzyjnymi, Edwards może dostarczyć sprawdzone przemysłowo pompy wspomagające proces parowania.

Przemysłowe, wysoko wydajne pompy dyfuzyjne i pompy parowe spełniają wymagania takich zastosowań jak metalurgia próżniowa, destylacja oraz powlekanie powierzchniowe.

Kompaktowe pompy dyfuzyjne są przeznaczone jako części do przyrządów naukowych, a także ogólnych zastosowań badawczo-rozwojowych.

Seria pomp dyfuzyjnych HT o wysokiej wydajności jest znaczącym osiągnięciem zbotytej do tej pory wiedzy na temat pomp dyfuzyjnych z technologią skierowaną specjalnie do użytkowników przemysłowych. Pompy dyfuzyjne Edwards zostały zaprojektowane dla wszystkich lżejszych i cięższych zastosowań przemysłowych.

pompa dyfuzyjna HT

Zastosowania naukowe i badawczo-rozwojowe wymagają specjalnych pomp parowych i akcesoriów. Ważne jest zminimalizowanie przepływu wstecznego cieczy z pompy parowej, a liczba uszczelek elastomerowych stosowanych w projektowaniu systemu musi być utrzymywana na poziomie, aby zapewnić pompowanie bez zanieczyszczeń przy minimalnej stracie gazu.

pompa dyfuzyjna przemysl lekki

Pompy parowe Booster firmy Edwards sprawdzają się w praktyce od ponad 30 lat. Dzięki ciągłej aktualizacji modernizacji, z udziałem użytkowników OEM i użytkowników końcowych, w połączeniu z nieodłączną niezawodnością, łatwością obsługi i tolerancją na różne ciśnienia wlotowe i wylotowe, pompy te są szeroko stosowane w przemyśle metalurgicznym i powlekaniu, a także w innych specjalistycznych zastosowaniach.

pompa dyfuzyjna booster

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem