Nasza firma zajmuje się wykonywaniem pomiarów elektrycznych. W każdej chwili można nas wezwać, a my dokonamy przeglądu instalacji elektrycznej, zgodnie z wymaganiami prawa. Przepisy określają minimalną częstotliwość przeprowadzania pomiarów okresowych w oparciu klasyfikację budynku, rodzaj pomieszczenia oraz rodzaj samych pomiarów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu określenia ważności Państwa przeglądu oraz w razie potrzeby wystawienia nowego protokołu kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej.

pomiary1

Nasza firma oferuje również wzięcie na siebie odpowiedzialność za prawidłowy i terminowy przegląd techniczny instalacji elektrycznych w powierzonych nam obiektach.

Wykonujemy pomiary elektryczne (okresowe i powykonawcze):

  • skuteczności ochrony przed porażeniem,
  • zabezpieczeń różnicowoprądowych,
  • rezystancji izolacji obwodów i ciągłości obwodu,
  • stanu instalacji odgromowych, rezystywności gruntu,
  • natężenia oświetlenia,
  • ciągłości PE i małych rezystancji.

 

Dysponujemy przyrządami pomiarowymi wysokiej jakości, a nasi pracownicy posiadają wszystkie uprawnienia energetyczne niezbędne do uruchomienia i przeprowadzenia kontroli instalacji elektrycznych i odgromowych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą Tomasz Bożejewicz, tel. 887 602 886, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem