EDWARDS, WYBÓR TWOJEGO PARTNERA

edwards

Edwards jest światowym pionierem rozwiązań w zakresie próżni i zmniejszonej emisji zanieczyszczeń. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pionierem w przemyśle, przesuwając granice nauki tak, aby dostarczać innowacyjne produkty, które są nieodłącznym elementem codziennego życia, współpracując z naszymi klientami, ustanawiając nowe standardy i nieustannie podnosząc poprzeczkę.

Z prawie 100-letną bogatą tradycją, Edwards jest partnerem współpracy, jeśli chodzi o dostarczanie najbardziej wyrafinowanych produktów do szerokiego zakresu wymagających zastosowań. Podciśnienie jest niezbędne w różnych sektorach, od wytwarzania energii, poprzez produkcję stali, aż po wymagające środowiska symulacji przestrzeni kosmicznej i badania nad fizyką wysokich energii.

Również od leków po telefony komórkowe, od komputerów po ziarno kawy, samochody i chemikalia - jesteśmy dumni z tego, że w każdej dziedzinie możemy zmieniać standard życia ludzi.

Jesteśmy liderem na rynku w tworzeniu systemów próżniowych oraz ich unowoczesnianiu. Edwards jest częścią grupy Atlas Copco. W Edwards jesteśmy dumni z naszej bogatej tradycji, która przez 100 lat potwierdzonego doświadczenia, daje naszym klientom wiele niezawodnych możliwości i innowacyjnych rozwiązań. Nasze produkty są nieodłącznym elementem codziennego życia. Pompy EDWARDS znajdują zróżnicowane zastosowanie, od produktów dla indywidulanych konsumentów do zastosowań przemysłowych na większą skalę.


 Więcej informacji o ofercie Edwards i jej zastosowaniach znajdziesz w katalogu.

Katalog produktów Edwards

Katalog Edwards dla przemysłu

Katalog Edwards dla nauki

Produkty Edwards są wszędzie dookoła nas.

 

logotypy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem