cieplownictwo1Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe „Frako-Term” Sp. z o.o. posiada osobny dział zajmujący się wyłącznie obsługą sektora ciepłowniczego, posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w branży ciepłowniczej i instalacyjnej. Specjalizujemy się w obsłudze i serwisie kotłowni olejowych i gazowych. Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Do naszych podstawowych usług należą:

Głównym atutem oferowanych przez nas usług jest połączenie dobrej jakości wykorzystywanych materiałów i sprzętu z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami naszej kadry technicznej.

Nasi pracownicy posiadają wszystkie uprawnienia niezbędne do wykonywania oferowanych usług: uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji dla wszystkich grup instalacji, sieci i urządzeń energetycznych (I-elektryczne, II – cieplne, III gazowe) oraz certyfikaty serwisowe i szkoleniowe czołowych producentów systemów grzewczych tj. Viesmann, Weishaupt, Vaillant, Buderus, Brotje i innych.

cieplownictwo2Dzięki stałej współpracy z czołowymi producentami branży ciepłowniczej i instalacyjnej firma posiada szybki dostęp do części zamiennych do większości typów palników. Dysponujemy dobrej klasy certyfikowanym sprzętem pomiarowym: elektronicznymi analizatorami spalin, wykrywaczami gazu, miernikiem parametrów instalacji elektrycznej.

Nasze usługi świadczymy na podstawie jednorazowych zleceń lub stałych umów serwisowych. Naszymi klientami są jednostki budżetowe, instytucje publiczne, zakłady przemysłowe, klienci indywidualni.

Gdy będziecie mieć Państwo pytania lub zechcecie skorzystać z porady fachowca w związku z prowadzonymi przez nasza firmę usługami zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą Tomaszem Bożejewiczem, Tel . 887 602 886, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skorzystania z formularza kontaktowego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem