Kontroler ADC

Aktywny kontroler cyfrowy Edwards (ADC) jest kompaktowym, jednowymiarowym kontrolerem. Wyposażony jest w jasny wyświetlacz LED i proste przyciski sterujące. Kontroler ADC automatycznie rozpoznaje kompatybilne mierniki Edwards’a, wczytuje odpowiednią tabelę kontrolną i wyświetla ciśnienie w powszechnie stosowanych jednostkach podciśnienia.

Kontroler ADC

Kontroler TIC

Kontroler TIC zapewnia kompaktowe sterowanie z dużym, czytelnym wyświetlaczem graficznym, intuicyjnym interfejsem użytkownika i komunikacją szeregową. Dostarczony program PC oparty na systemie Windows™ zapewnia pełną zdalną konfigurację, sterowanie i funkcje rejestracji danych poprzez interfejs RS232.

Kontroler TIC

Kontroler TAG

Aktywny kontroler pomiarowy TAG Edwards’a to mały, niedrogi sterownik systemu pompowania, odpowiedni do szerokiego zakresu aplikacji próżniowych i kompatybilny ze wszystkimi pompami turbomolekularnymi Edwards EXT i nEXT. Duży wyświetlacz LED wskazuje prędkość obrotową pompy lub wartość ciśnienia, a łatwy w użyciu interfejs przycisków umożliwia łatwą obsługę i sterowanie.

Kontroler TAG

Analizator gazów wylotowych PRA & WRA

Nowa gama produktów RGA obejmuje dwa warianty: PRA & WRA. Oba warianty produktów są dostarczane z prostą i efektywną obsługą, zapewniającą wysoką wydajność oraz efektywność. Wszystkie nasze agregaty prądotwórcze są wyposażone w dedykowane, łatwe w użyciu oprogramowanie, które umożliwia śledzenie procesu w czasie rzeczywistym z laptopa i szczegółową analizę w 16 różnych jednostkach pomiarowych.

Analizator gazow wylotowych PRA WRA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem